Bugun...
Bizi izleyin:PAZARCIK’TA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Tarih: 29-11-2021 12:14:49 + -


İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ilçe ziyaretleri kapsamında Pazarcık’ta bulunan okullardaki öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelirken Pazarcık Kaymakamlığı ile Pazarcık Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne yapmış olduğu ziyaretlerde de eğitim gündemi ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.


PAZARCIK’TA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Pazarcık ilçesine yapmış olduğu ziyaretin ilk durağında beraberindeki İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş ve Pazarcık İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çilo ile birlikte Kipaş Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ile bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ikinci ziyaretini Narlı 26 Ocak İlkokulu/Ortaokulu'na gerçekleştirdi.

Ardından sırasıyla Pazarcık Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ve Pazarcık İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çilo'yu makamında ziyaret eden İl Müdürü Yusuf Kahraman, ilçedeki eğitim çalışmaları ile ilgili istişareler gerçekleştirdi ve Pazarcık İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personelleri ile tanıştı.

İl Müdürümüz Yusuf Kahraman, ilçede görev yapan okul idarecileri ile Pazarcık Halk Eğitimi Merkezi'nde toplantı gerçekleştirmesinin akabinde Aksu Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek meslekî atölyeler hakkında bilgi aldı.

Pazarcık Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Dağlı'yı makamında ziyaret eden İl Müdürü Yusuf Kahraman, eğitim ve spor faaliyetlerinde yapılan iş birliği hakkında istişarelerde bulundu.

İl Müdürü Yusuf Kahraman’ın Pazarcık ilçe ziyareti kapsamındaki son durağı Pazarcık Fen Lisesi oldu. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ziyaretlerine burada son verdi.

Ziyaretler ile ilgili değerlendirmede bulunan İl Müdürü Yusuf Kahraman, ilimizin eğitim düzeyini daha da yükseklere taşımak amacıyla öğrenciler, öğretmenler, gerektiğinde ise veliler ile bir araya geldiklerini, kurum ve kuruluşlar ile koordinasyon ve iş birliği çalışmalarını daha nitelikli hale getirmeye gayret ettiklerini belirterek, “En büyük amacımız öğrencilerimizin daha iyi şartlar içerisinde eğitim almalarını sağlamaktır. Bu amaçla okul ve kurum ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Pazarcık’ta da bu amaçla ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. İlçemizdeki eğitim çalışmalarının daha nitelikli olarak artacağına inanıyorum.” diye konuştu.

 
Bu haber 1612 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI