Bugun...
Bizi izleyin:KORAY AYDIN KAHRAMANMARAŞ’TA İYİ PARTİLİLERLE BULUŞTU

Tarih: 28-10-2019 16:53:44 Güncelleme: 28-10-2019 16:57:44 + -


İyi Parti’nin Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Kahramanmaraş’ta partilileriyle buluşarak, yeni üyelere rozet taktı.


KORAY AYDIN KAHRAMANMARAŞ’TA İYİ PARTİLİLERLE BULUŞTU

Üye çalışmalarına hız veren İYİ Parti Türkiye genelinde teşkilatın üye sayısını arttırmak için çalışmalarına devam ederken, önceki gün Teşkilat Başkanı Koray Aydın’ın da katılımıyla Necip Fazıl Kültür Merkezinde bir etkinlik düzenlendi. Burada yeni üyelere rozetleri takıldı.

 

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın burada vatandaşlara hitap etti. İlk olarak Ahmet Çabukel’in bazı açıklamalarını baz alarak bir konunun altını çizen Aydın, ‘’Haram yemeninde bir sınırı vardır. Ahmet Başkanımın söylediği rakamları ve bahsettiği olayı incelemek üzere Ankara’dan bir heyetle geleceğiz’’ dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar

 

İki gün önce Partimizin ikinci kuruluş yıl dönümünü kutladık diyen Aydın, ‘’Bu kuruluşta bir alın teri ve emek vardır. Milleti devlet sopasıyla korkutanlara karşı, yenilgiyi kabul etmiş ve bu şartları kabul etmişlere karşı, sizden korkmuyoruz diyerek öne çıkan, zerre kadar geri adım atmayarak ve hiç kimsenin yapmadığını yaparak cesur bir kadının önderliğinde bu parti kuruldu’’ ifadelerine yer verdi.

 

Daha düne kadar bize İP diyorlardı şimdi İYİ Parti diyorlar diyen Aydın şöyle konuştu;

‘’Dün terörist diyen FETÖ’cü diyenler tıpış tıpış ayağımıza geldi. Salı günün ki grup toplantımızı bazı kanallar yayınlamak zorunda kaldı. Yayınlamasalarda olurdu. Ama bu nereye kadar gidecek? Teslim olmak Türk’ün fıtratında yoktur. Devletin sopasını bize karşı kılıç olarak kullananlara karşı dik durmak bizim için vazifedir. Ülkeyi talan eden, her türlü uğursuzluk yoluna gidenler, aslında bir camdan kulenin içindeler. Cesur olun ve yerden bir taş alıp atın. Göreceksiniz param parça olacak. Bizim iki yıllık sürecimizin bir hikayesi var. İki ayda teşkilatlandık yahu. Işık hızında, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir rekora imza attık. Bununla da kalmadık tabi. Bizi seçimlere sokmamak üzere plan yapanlara karşı, 2-3 ayda kongreler yaptık. Bunu yapan ve başaran başka bir parti yoktur. Bu destanın adı İYİ Parti destanıdır. Milletimizin duasıyla bu düzeni değiştirmek adına karış karış Türkiye’yi geziyoruz. Diğer illerdede muazzam bir tablo ile karşılaştım. İyi Parti seçimden sonra, genelde siyasal yorgunluk olur ancak bizde bu hiç bir anlam ifade etmiyor. Biz işçiyiz. Siyaset işçisiyiz. Bu işi idealize ederek, bu düzeni değiştirme kararlılığıyla siyasal iktidarı, ittifakı ile beraber gerilettik ve oyun kurma kabiliyetimizle Türk milletinin kaderine hep beraber değiştireceğiz.’’

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Aydın daha sonra şunları kaydetti;

‘’1 Nisan’ı hatırlıyor musunuz? 100 bin insan toplantık. Bu tarihi gerçekleri unutmayın. Sizin kararlılığınız onlara seçim kararı aldırdı. Bizi seçime sokmamak için her türlü yolu denediler. Kılıçdaroğlu ile konuşan bir insan olarak söylüyorum. AK Partinin planlarını yerle bir ettik. Telefonla bile konuşmadık. Ayaklara giderek oyun kurduk. Eskiden bu işleri FETÖ yapıyordu. Şimdi onlar yapıyor. Cumhurbaşkanı bir gün sonra dedi ki, YSK’nın kararı bir gün sonra olsa böyle olmayacaktı dedi. Seçim sonucunda, 45 milletvekili çıkarttık ve 5 milyon insanım oyunu aldık. Doğru düzgün üye kaydı bile yapamadan siyaset tarihinde bir rekora imza attık. AK Parti mecliste çoğunluğunu kaybetti.’’

 

Önümüzde sokak siyaseti başlıyor. Biz caddelere sokaklara ineceğiz ve vatandaşlara doğruları göstereceğiz. Türk insanı bu olanları hak etmiyor. Bizim üzerimize düşen görevler var. 4 sene kaldı. Biz sabırlı insanlarız. 4 sene daha çalışacağız ve İYİ Parti bayrağını hep beraber dikeceğiz. Ekonomik sıkıntı Türkiye’de bir yıldan beri en büyük kriz oldu. Adam tek adam olarak devletin ve hazinenin başına damadı getirdi. Hak hukuk adalet hepsi geride bırakıldı.

 

Şu anda yapılan anketlere göre, hızla geriye doğru gidiyor. Bülent Arınç’ın bir sözü var. Rabbim verdikçe veriyor diyordu. Şimdi ise düştükçe düşüyor. Yeni kurulacak olan parti var ya. Oda işte en büyük zararı ortağına veriyor. İkinci olarak da MHP’ye veriyor. Bundan sonra ne yaparsan yap AK Parti dönemi kapanmıştır.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

 

Bugün ordumuz Suriye’ye girdi. Milletçe kenetlendik. Mehmetçiğin ayağına taş değse biz bunu kalbimizden hissederiz. Bu konuda Her zaman yanlarında olduğumuzu da belirttik. Bu Trump mektup yazdı. ABD basın yayınlamasa haberimiz olmayacaktı. Mektubun sonunda öyle bi cümle söylüyor ki... benimle iş birliği yap diyor sonra. Genel başkanımız grup toplantısında söyledi. Bu adamın karşısına çıkıp cevabını verelim. Bu millet senin yanında. Türk milleti olarak bu kabul edilebilir bir durum değildir. Geçmişte bunun örnekleri var.

 

Rahip Brunson vard. Cumhurbaşkanı çıktı ve bu can bu bedende olduğu sürece bu rahibi kimse alamaz dedi. Sonrasında rahibi gönderdiler. Bu işin içinde bir şey var. Eğer Cumhurbaşkanımızı köşeye sıkıştıran bir konu var ise millet menfati söz konusu olunca, çıksın anlatsın biz yanında oluruz.’’

 

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, ‘’Bugün her iki coşkuyu birden yaşıyoruz. Hem partimizin 2.yıl dönümü hem de 29 ekim. Aramızda uzak diyarlardan gelip, misafir olan ve bizimle birlikte yaşayan Uygur Türkü kardeşlerimizde var. Onlara da hoş geldiniz diyorum’’ dedi.

 

Çabukel Şunları kaydetti;

‘’Malum Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi giderek Çin ile kardeş şehir protokolü imzalamıştı. Biz buna karşı çıktık ve Uygur Türk’ü kardeşlerimizin gördükleri zulmü dile getirdik. Şu anda belediyede bu protokolden vazgeçti ve yanlıştan dönüldü. Biz İYİ Parti olarak sorunların çözülmesi adına seçilmiş olan meclisi üyelermizle teşkilatımızla büyük bir gayret ile çalışıyoruz. Sizlerin desteği de buna güç katacaktır. Bizim Germenica diye antik kentimiz var. Daha kendi içimizde reklamını yapamadık. O bölge yerinde durduğu zaman 4-5 milyon yıllık ziyaretçi alır. Diyorlar ki Kahramanmaş dondurma şehri. Ancak biz sadece dondurma şehri değil, turizm açısından bir çok noktada üst düzey noktadayız. Biz yöneticilerin çalışması için muhalefeti en verimli şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de siz değerli hemşerilerimize çok ihtiyacımız var.’’

 

‘’Çevre ve insan Kahramanmaraş’ta en son göze alınan şeydir. Kuzey Çevre yolunda binlerce çam ağacı kesildi. Bu katliama elbette dur demeliyiz ancak bundan sonra yapılması gereken binlerce fidan dikilmesidir. Lütfen Kahramanmaraş’ın havasını daha fazla bozmayalım. Verileri göre, Kahramanmaraş’ın havası en pis hava oldu. Bunuda onlar başardı. Biz İYİ parti olarak Kahramanmaraş için en iyisini yapmaya çalışacağız. Şehirde trafik tıkanıyor. Böyle bir şehir planlaması olur mu?  İlçelerimizin tamamında yapacak çok şey, söylenecek çok söz var. Kahramanmaraş’ta halen belediyeden parasını alamayan taşeron firmalar var. Artık Kahramanmaraş’a bir kere olsun sahip çıkılmalı. İnsanımızı sevin ve bir kez olsun insanlarımızı dinleyin. Biz bunların peşlerini bırakmayacağız.’’ dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi
Bu haber 2451 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • maraskenthaber gazetemiz
  resim yok
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Manken
  Manken
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI