Bugun...
Bizi izleyin:İYİ Partı̇ Göksun’un Mahallelerı̇nde Vatandaşların Dert Ortağı Oluyor

Tarih: 23-03-2021 14:22:56 + -


Göksun İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Arslan ve Meclis Üyeleri ile Göksun’un mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların talep ve şikayetlerini dinlediler.


İYİ Partı̇ Göksun’un Mahallelerı̇nde Vatandaşların Dert Ortağı Oluyor

Göksun İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Arslan ve Meclis Üyeleri ile Göksun’un mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların talep ve şikayetlerini dinlediler.

 

Göksun İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Arslan, partisinin Meclis Üyeleri İbrahim Yalçın, İbrahim Bozoğlu ve Mehmet Gül ile birlikte Çardak, Ericek, Tombak, Karadut, Ağılobası, Dağobası, Oruçlar ve Pıklar’a bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

 

‘Göksun Seçmenı̇ Yalan Ajandasını Arıyor’

 

Gerçekleştirilen mahalle ziyaretlerinde vatandaşlara bir dokunup bin ah işittiklerini ifade eden İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Arslan; “Göksunlu hemşehrilerimiz hizmet konusunda mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’a güvenmediklerini, son seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile Milletvekillerinin ‘hizmet konusunda muhatabınız biziz’ sözlerine güvenerek Ak Partiden yana oy kullandıklarını, seçim sonunda ise ‘Ne hizmeti, nede söz verenleri görmedik’ sözleri ile ihmal edildiklerini, seçim döneminde eksik hizmetlerin not alındığı ajandayı ise ‘hangi yol kenarına attılar?’ diyerek kendileriyle dalga geçildiğini söylüyorlar. Bizlerden ise seçim döneminde sorunların, vadedilen hizmetlerin not alındığı ajandanın hangi yol kenarına atıldığını sormamızı istiyorlar.

Biz İYİ’ler olarak yalan ajandasının takibi yerine, söz verilip yapılmayan hizmetlerin takipçisi olacağımızın sözünü̈ verdik. Göksun halkına söz verilip yapılmayan hizmetleri Büyükşehir Belediye Meclisi ve Göksun Belediye Meclisinde dile getirerek sorunların takipçisi olacağız.” Dedi.

 

 

‘Sorunsuz Mahalle Olmadığını Gördük’

 

Göksun da sorunsuz mahalle olmadığını ve bu mahallelerde yaşanan sorunların çözümü için mücadelelerinin devam edeceğinin altını çizen Başkan Arslan; “Bugün İYİ Parti Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle temsilcilerimizle birlikte Çardak, Ericek, Tombak, Karadut ve bölgede yer alan mahalle ve meraları ziyaret ettik. Çok sayıda mahallesi olan bu bölgede çok fazlada mezra bulunmakta ama sorunsuz mahalle olmadığını da yerinde gördük.

 

Sağlık ocağı eksikliği, Camii, okul ve mezarlık çevrelerinin uygunsuzluğu, çamurdan geçilemeyen yollar, çöp konteynırı eksikliği, kanalizasyon eksikliği, içme suyu ve sulama suyunda yaşanılan sorunlar gibi birçok eksikliğe şahit olduk. Kanalizasyon sorunu nedeniyle açık havada oturamadığımız mahallelerimiz var.

 

İYİ Parti teşkilatı olarak yerinde tespit ettiğimiz bu sorunların çözümü için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Söz verilip yapılmayan hizmetleri Büyükşehir ve Göksun Belediye Meclisinde dile getirerek takipçisi olacağız. Diğer eksiklikler için ise gerekli kurumlarla irtibata geçerek sorunların giderilmesi yönünde mücadelemizi sürdüreceğiz.” Dedi.
Bu haber 15584 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI