Bugun...
Bizi izleyin:GELECEĞİMİZİN ANAHTARI GENÇLERİMİZDİR

Tarih: 19-02-2024 01:26:29 + -


GELECEĞİMİZİN ANAHTARI GENÇLERİMİZDİR


GELECEĞİMİZİN ANAHTARI GENÇLERİMİZDİR

 

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Şeyhşamil mahallesinde gençlerle bir araya geldi. Başkan Okay, son 10 yılda ortaya koydukları gençlik hizmetlerini anlatarak, “Geleceğimizin anahtarı sizlersiniz. Sizlere daha güzel yarınlar bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Şeyhşamil mahallesinde gençlerle buluştu. Gençlere yeni dönem hizmetlerini anlatan Başkan Okay, ortaya koydukları gençlik yatırımlarını örnek gösterdi.
Gençleri geleceğin teminatı ve anahtarı olarak gördüklerini söyleyen Başkan Okay, gençlere iyi bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını vurguladı.
Bu doğrultuda gece gündüz çalıştıklarının altını çizen Başkan Okay, gençlerle sohbetinde şu hususlara değindi: “Geleceğimizin teminatı gençlerimize güzel bir gelecek hazırlama adına çalışıyoruz. Biliyoruz ki bizden sonra onlar bayrağı devralacak, bizlerin yaptığı gibi kendilerinden sonrakilere bu bayrağı en güzel şekilde teslim etme adına büyük bir çaba sarf edecekler. Bizler de bugünden onlara iyi bir gelecek bırakma adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yoğun bir şekilde çalışmayı da sürdüreceğiz. Artık gençlerimiz de onlardan beklentilerimizin farkında. Kendilerine hazırlanan geleceği biliyorlar ve onlarda kendilerini buna hazırlıyor. İyi eğitim alarak, sorumlu bir birey olarak yetişiyorlar. Bizlerde bu süreçte gençlerimizin daima yanında olacağız.”
GENÇLİK MERKEZLERİMİZİN ANAHTARI GENÇLERDEDİR
Ortaya koydukları gençlik hizmetlerinden bahseden Başkan Okay, şunları ifade etti: “Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimize ilçemizde iki güzel gençlik merkezi hediye ettik. Değim yerindeyse anahtarını onlara verdik. Sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlaması amacıyla içerisini onlarca farklı etkinlik ve kurslarla doldurduk. Şimdi gençlik merkezlerimiz gençlerimizde adeta dolup taşmaktadır. Gençlerimizin buradaki memnuniyeti bizleri teşvik etmektedir. Onlara yeni projeler hazırladığımızın müjdesini vermek istiyorum. Geleceğimiz olan gençlerimizi asla yalnız bırakmayacağız.”
SPOR TESİSLERİ İNŞA ETTİK
Gençlik hizmetleri kapsamında ilçesinde spor tesisleri de kazandırdığın altını çizen Başkan Okay, şunları dile getirdi: “Gençlerimizin talebi doğrultusunda birçok spor tesisini de ilçemize kazandırdık. İlçemizin çeşitli noktalarına onlarca halı saha, basket, voleybol ve aktivite alanları kazandırdık. İlçemize yarı olimpik açık yüzme havuzu, yine yarı olimpik kapalı yüzme havuzu yaptık. Okullarımızda bulunan spor alanlarını yeniledik. Yeni dönemde aynı şekilde gençlerimizin aktivite alanlarını çoğaltmayı hedefliyoruz.”
Başkan Okay, sohbetinin ardından günün anısına gençlerle öz çekim yaptı. Gençleri gençlik merkezlerine davet eden Başkan Okay, burada onları güzel sürprizlerin beklediğini ifade etti.
Bu haber 512 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güzergahları
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • Bebişler
  Bebişler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
  ÇAKICI REİS SON KLİP www maraskenthaber com
 • Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
  Amerikalı Çocuklar Türk Yemeklerini Tadıyor!
 • Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
  Leğenin İçindeki Gorilin Profesyonellere Taş Çıkartan Dans Performansı
 • Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
  Avrupa'nın En Uzun Bacasına Tırmanan Çiftin Akıllara Durgunluk Veren Macerası
 • Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
  Kütür Kütür Bambu Ağacı Yiyen Panda
 • Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
   Pixar Filmlerinin 1984'ten Günümüze Evrimi
VİDEO GALERİ
YUKARI